Vy neznáte Anděliku? Neznáte své zdraví.

Neznáte Anděliku v Plzni? Skvělé děvče, šikovné, hezké a podnikavé. Možná nevíte co to bylinky a BIO je. Krmíte se Éčky a výrobky z Masokombinátů plné dusitanových směsí chemicky urychlené ke spotřebě to už nejsou to co pamatujeme z nedávné doby t.j. krásně přírodním dřevem z tvrdé švestky a jiných voňavých čistých  paliv v domácí udírně už nejsou tím chutným a bezrizikovým pokrmem našich dědečků.
Andělika

Webová stránka Andělika.cz
Dosud jste neměli tu správnou bolestivou ledvinovou koliku, kdy za silných bolestí se kamínek z ledvinových pánviček prodírá močovody ven. Tak končí několikaletý přívod solí do organizmu. A jste bez doporučení klienty bylinkových čajů krásné Angeliky. Vězte, že k tomu při dnešních civilizačních útocích na organizmus tam dospějete velmi brzy. Zajímejte se proto o zdravé přírodní produkty, chcete přece dlouho a bez bolesti žít, nebo ne?

ANDĚLIKA.CZ - byliny, čaje, bio potraviny, bezlepkové a dia potraviny, přírodní kosmetikae-shop: http://www.andelika.cz/ Prodejna v Plzni: Hruškova1248/1
 Bylinky - zdraví za pár korun

Bylinky pomáhají lidem již od pradávna s nejrůznějšími neduhy a nemocemi ať už se jedná o obyčejné nachlazení, kašel či něco závažnějšího jako je cukrovka nebo vysoký tlak. V tom prvním případě jsou poznat účinky již během několika dnů, ve druhém je to běh na delší trať, protože takové choroby nevznikají ze dne na den a proto je i k jejich zbavení se zapotřebí delšího času.

Příčiny nachlazení, chřipky, kašle apod. bývají v oslabené imunitě nebo vlivem prochladnutí či nakažení od jiné nemocné osoby, pokud se jedná o kapénkovou infekci nebo virózu. Ideální je předcházet podobným neduhům prevencí posílením obranyschopnosti organismu konzumací dostatku vitamínů, minerálů a stopových prvků v přirozené podobě (min. 5 porcí ovoce a zeleniny denně) a také je vhodné do pitného režimu zařadit některé bylinky. Mohou to být např. echinacea (třapatka), jitrocel, šípek, rakytník atd. Při prvních příznacích propukající nemoci je dobré požívat 3x denně bylinkový čaj např. z květu lípy, černého bezu, divizny, listu jitrocele a květu echinacey proti nachlazení a suchému kašli ještě navíc sléz květ i list nebo při zahlenění pomůže květ i list podbělu. Květ podbělu se ovšem může užívat pouze v malém množství a nikdy ne déle jak 14 dní. Ve vysokých dávkách může být nebezpečný! Obvykle postačí k úlevě takovýchto potíží 3 – 5 dní.

Příčina závažnějších chorob bývá nejčastěji nesprávný životní styl, a proto by se měl každý sám nad sebou zamyslet, dokud je čas, a naučit se žít tak, aby jeho tělo mohlo fungovat na 100% a nepotrestalo ho nemocí. Pokud se ovšem už tak stalo, nic není ztraceno. Bylinky mají svoji sílu a neměli bychom na ně zapomínat. Pravidelným užíváním a úpravou životosprávy se může zdravotní stav zlepšovat poměrně rychle. Existují stovky druhů bylin, a proto je těžké doporučit nějakou univerzální směs. Každý člověk je ojedinělý a proto je dobré nechat si poradit od někoho, kdo vezme v potaz celkový zdravotní stav i životní styl a sestaví plán přesně na míru včetně receptu na bylinkový čaj. Směs bylin podle receptu vám poté namíchají v prodejně bylinek. Vyjde vás to jen na pár korun na rozdíl od drahých chemických medikamentů, se kterými kupujete také jejich nežádoucí vedlejší účinky. Samozřejmě lze i kombinovat klasickou medicínu s alternativní, pak bylinky podpoří účinek léků a potlačí jejich škodlivé vedlejší účinky.

Stojí za to vyzkoušet na vlastní kůži, co bylinky za pár korun dokážou. 

Štítky

Životospráva a dlouhý život Psychiatrie a psychologie Civilizační nemoci Ostatní Humor v medicíně Prevence Medicina Spánek a jeho poruchy Novinky a zajímavosti Pozitivní myšlení Stáří Psychosomatická medicina moderní medicina Diferenciální diagnostika Vtipné a pozitivní Americké zdravotnictví Demence Infekční nemoci Léčivé rostliny Patologie Racionální výživa Sociální sítě Úvod Alzheimerova choroba Dětské lékařství Historie Interna a kardiologie MIKROBIOLOGIE Metabolický syndrom Osobnostní patologie Oční (ophthalmologie) Zdraví Ze života lékařů Bolest Bylinky Gastroenterologie Lymeská Borelióza Meteorosenzitivita Nemoci prostaty Nemocný vypráví Osobnost lékaře Prostata Ateroskleróza Bylinky a spánek Cestovní medicina Dehydratace Deprese Glaukom Hypertensní choroba Imunita Laboratorní diagnostika Ledviny MUDr. Jan Hnízdil Neurologie ORL Prof. Koukolík Prof. MUDr. Pavel Pafko Rakovina prostaty (caP) Urologie Virosa Zdravotní pojištění emoce Afty Alternativní medicina Anatomie Bršlice kozí noha Aegopodium podagraria L. Chřipka Crux medicorum Deprivanti a deprivantství Diabetes mellitus Dna Dětská obezita Empatie Febrilní křeče Hepatologie Hyperpyrexie Kráťa Mikroorganismy Mozek Mozek a drogy Nefrologie Neuroanatomie a neurofysiologie bolesti Placebo efekt Psychoaktivní látky Sanitka Steatóza jater Stomatologie Ze života sestřiček Zácpa Obstipatio Závislost strach stres úzkost Afektivní neurověda Afrodisiaka Alergie Americké školství Amerika Antioxydanty Biochemie Bioklimatologie Blogy Bolesti nohou Chirurgie Cholera Cholesterol Citový mozek Dengue Divizna velkokvětá Domácí lékárna EKG Elizabeth Blackwell Emergency Epidemiologie Erythema migrans Etnika Flejberk Freud Frustrace Fysiologie Fytoterapie GDX Access Gaudeamus igitur Google Hemagel Horečka Humor Hyperkinetická porucha Hyperplasie prostaty Hypertenze Infekční koutky Instinkty Ischemická choroba Janae Bradley Kašel Klysma neboli klystýr Léky nové generace Lékárny M.Parkinsoni MUDr. Plzák Marek Slabý Max Kašparů Meduňka Mikrobiom Minerály Motivace Munchhausenův syndrom Nemoc z líbání Nemoci dospívání Nemoci štítné žlázy Nobelovy ceny Objevy Oldřich Vinař Ostropestřec mariánský Očkování Paliativní medicina Porodnictví a gynekologie Porucha metabolismu Počítače a diagnostika Preexisting condition Premenstruační syndrom Propedeutika Proteiny Psychopatie Přetížení organizmu Radost Rychlá pomoc Sanitka Mercedes veteran Serenoa repens Speciální pedagogika Sport Sportovní lékařství Steak TOPLekar.cz Tonometry Toxiny Transplantace Třezalka USA Verše Vilcacora Vitaminy Vlídné slovo Zvěřina cervicocraniální syndrom prof. Matějček psychoanalýza pudy Školní zdravotní služba Židovský

Vybraný příspěvek

Včasná opatření při horečce u dětí. Jak měřit teplotu. Hyperpyrexie. Febrilní křeče. Rychlá pomoc.

Dítě s horečkou nesmí být bez dozoru Pediatrie Horečka u dětí Včasné řešení situace u dětí v horečce Rady maminkám Pokud pozorujeme ...

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...